ACS-250-100W
Mfr.Part #
ACS-250-100W
Datasheet
ACS-250-100W
Description
BROAD&PWR AMP 100W COND IMMUN
Stock
458
Frequency :
150kHz ~ 250MHz
Gain :
50dB
Voltage - Supply :
100V ~ 240V
Datasheets
ACS-250-100W
    PWR FREQ MAGNETIC FIELD GEN
    ANTENNA KIT: 1 - 40 GHZ